Voorbereiding
Kooktijd
Porties

Ingredienten
Stappen
Begin met het roosteren van de cashewnoten totdat ze licht gekleurd zijn. doe de noten in de blender, samen met de knoflook en de gember. doe er eventueel wat water bij en maak er een pasta van.
Doe de boter in een pan en braad de ui lichtjes aan totdat deze goudgeel is. Voeg de pasta toe en laat dit ongeveer 5 minuten mee bakken. Daarna de specerijen toevoegen.
Voeg de slagroom en een half glaasje water toe. Breng het aan de kook en breng daarna de temperatuur omlaag. Doe de deksel op de pan en laat de smaken lekker 5 minuten intrekken.
Voeg daarna de aardappel, courgette en de sperziebonen toe. Laat dit pruttelen totdat de groenten gaar zijn. Controleer af en toe of het nog vochtig genoeg is.
Voeg eventueel wat water toe om aanbakken te voorkomen.,
Maak af met wat peper en zout
Serveer met flink wat koriander of munt.
Sharing is caring!
Jeejjjjj…thnx 😉 Lijkt me heerlijk dus deze ga ik zeker proberen.
Geniet er van! ???